Life Loyal Members

Abracadabra

George B Bocarde – Abracadabra Alumnus

Russell F Boynton – Abracadabra 1958

Walter H Conser – Abracadabra 1939

Phil N Crawford – Abracadabra Alumnus

Donald C Dodds – Abracadabra 1935

John Domercq Jr – Abracadabra Alumnus

Clair O DuBois – Abracadabra 1925

Maxwell P Elliott – Abracadabra 1932

William J Francis – Abracadabra 1937

Daniel S Johnston – Abracadabra 1938

Herbert P Joyce – Abracadabra 1924

David C. Kellogg – Abracadabra 2007

Yun S. Kim – Abracadabra 1993

Daniel Ross Mangels – Abracadabra 2010

Thomas D Marks – Abracadabra 1956

Randolph Parkin May – Abracadabra Alumnus

John M. McFarland – Abracadabra 1942

James M Miller – Abracadabra 1952

Don W Montgomery – Abracadabra Alumnus

Herman D Nichols – Abracadabra 1923

George C Perkins – Abracadabra 1918

Lawrence R Poundstone – Abracadabra 1934

Herbert Reich – Abracadabra 1942

Paul W. Reisz – Abracadabra 1982

William Sanborn – Abracadabra Alumnus

Andrew Serpa – Abracadabra 2013

Gloyd M. Wiles – Abracadabra Alumnus

Alabama

Daniel Shade Armstrong – Alabama 2012

William H. Arnold – Alabama 1950

Douglas Michael Brown – Alabama 2011

James F Calhoun – Alabama 1959

Charles E. Carlin – Alabama 1957

Jeffrey B. Clemons – Alabama 2005

Jefferson Coleman – Alabama 1929

Clayton N Coleman – Alabama 1948

Oscar Dahlene – Alabama 1940

N. Clifton Darby III – Alabama 1959

Russell B Dimick – Alabama 1931

Frank L Eddens – Alabama 1948

Curtis G Harvey – Alabama 1953

Jack C Hodgkins – Alabama 1947

James F Lathram – Alabama 1939

Joseph R. Loggins – Alabama 1969

Richard S Manley – Alabama 1953

R. Wayne Masters – Alabama 1938

William H McCahan – Alabama 1959

William M. McGough – Alabama 1970

James M. Merrell – Alabama 1958

Francis J Mizell – Alabama 1926

James D. Page – Alabama 1953

Robert M Parker – Alabama 1951

James Ernest Parker – Alabama Alumnus

Willys H Pearson – Alabama 1939

Gilbert A Rhodes – Alabama 1943

Joseph T. Ritchey – Alabama 1977

Joseph T. Ritchey Jr. – Alabama 2012

Glenn A Touchton – Alabama 1940

Jon E Vice – Alabama 1970

Martin B Williams – Alabama 1939

Alberta

Alistair S. Kirk – Alberta 2009

Bennett D. Polack – Alberta 2000

American

Gregory Y. Otten – American 1996

Edward W. Schmitt – American 1995

Brian M Seelinger – American 1998

Appalachian State

James D. Adams – Appalachian State 1995

Thomas G. Brown – Appalachian State 1990

J. Reed Davis – Appalachian State 2002

Matthew K. Fendley – Appalachian State 2006

John H. McPherson, Jr. – Appalachian State 1991

Jonathan K. Sattler – Appalachian State 1987

Arizona

Chad D. Becker – Arizona 1997

David N Beckham – Arizona 1980

Barry Chandler – Arizona 1954

J Ferrell Colton – Arizona 1937

Andrew M. Dipsia – Arizona 2007

Will Fair – Arizona 2010

John G. Ford – Arizona 1983

Andrew C Gilligan – Arizona 1977

Neiman Gougerchian – Arizona 2012

Albert N Guthrie – Arizona 1926

David W. Hall – Arizona 1957

Edward E Hannah – Arizona 1948

Douglas S Holsclaw – Arizona 1925

Charlie Hong – Arizona 1995

Paul Dean Horn – Arizona 1964

Cecil O Judd – Arizona 1941

Geoffrey C. Knierim – Arizona 2007

Cedric W Lutz – Arizona 1932

Donald J Morgan – Arizona 1936

Wiley K Peterson – Arizona 1928

Miles Maxwel Poole – Arizona 1950

Enrique Pumar – Arizona 2007

Richard Lee Rice – Arizona 1953

Trevor A. Richman – Arizona 2007

William G Stratton – Arizona 1934

Glen D Vondrick – Arizona 1978

George E Wallace – Arizona 1960

William E Wheeler – Arizona 1983

John A Wiles – Arizona 1948

Donald E. Womack – Arizona 1950

Arizona State

Carl R. Brehmer – Arizona State 1960

Robert T Dodds – Arizona State 1950

Robert C. Dunn – Arizona State Alumnus

Joseph C. Feathers – Arizona State 2007

Gordon L. Gilpin – Arizona State 1954

Richard Mariscal – Arizona State 1960

Kyle I. Stephenson – Arizona State 2008

Sterling Waldemar Stopkey – Arizona State 2013

Bob Stump – Arizona State 1951

Douglas Payne Todd – Arizona State 1951

Jason Michael Walker – Arizona State 2000

Chad M. Wolett – Arizona State 1994

Auburn

Olin C Brooks – Auburn Alumnus

Michael L. Carroll – Auburn 1971

Joe B Collier – Auburn 1956

Dr William P Dorne – Auburn 1949

Earl E Freedle – Auburn 1958

Douglas M. Harding – Auburn 1957

Thomas E. Hurst – Auburn 1976

Scott E Johnson – Auburn 1981

Roy South Jones – Auburn 1954

Eric L. Kerstetter – Auburn 2000

Claude B Layfield – Auburn 1946

Claude McNorton – Auburn Faculty

Robert D. Meckes – Auburn 1971

Marcus G. Monk – Auburn 1965

Jack Muntz – Auburn 1961

Van E. Riggs – Auburn 2006

Derek S. Roh – Auburn 1994

Richard Bryan Webb – Auburn 1965

Augusta

James M. Benedict – Augusta Faculty

Charles E. Evans – Augusta 1988

David N. Peppers – Augusta 2004

Willie M. Saunders – Augusta 1991

Mark Smith – Augusta 2003

Lawrence T Tingen – Augusta Alumnus

Charles B Valder – Augusta 1982

Ball State

Patrick J. Alderdice – Ball State 1992

Randall D. Clark – Ball State 1980

Wayne W Corbin – Ball State 1965

Herbert Lee Geiger – Ball State 1964

Max Goecker – Ball State 1988

Brian W. Martin – Ball State 1999

Richard N. McKaig – Ball State 1966

Joseph C. Neirinck – Ball State 1963

Glen D Ohmit – Ball State 1966

Kurt S Petry – Ball State 1982

Beaufort

Craig Allen Carp – Beaufort 2015

Bowling Green

Stephen M. Bickerton – Bowling Green 2008

Patrick J. Dehnart – Bowling Green 2009

Corey Michael Stemm – Bowling Green 2012

Leo R. Svoboda – Bowling Green 2008

Bryant

Michael Steven Casinelli – Bryant 2013

James M. Marascio – Bryant 1993

Kenneth J. Sousa – Bryant Faculty

Buffalo

Edwin F Jaeckle – Buffalo 1912

Wm H Mountain – Buffalo 1931

Henry D Norton – Buffalo 1934

Charles F Sackett – Buffalo 1937

Cal Poly

Michael D. Demboski – Cal Poly 2003

Tyler Boyd Hays – Cal Poly 2012

Chris S. Ikehara – Cal Poly 1992

Madison Earle Parsons – Cal Poly 2011

Jesse Alexander Schwartz – Cal Poly 2010

Brian Ross Sullivan – Cal Poly 2012

Theodore Pace Vergis – Cal Poly 2009

Marc J. Zaccaria – Cal Poly 2007

California Univ-PA

Kevin M. Emery – California Univ-PA 1999

Jonathan D. Hile – California Univ-PA 2006

Case Western Reserve

Edward Chavez Jr. – Case Western Reserve 2012

Ritchie Siandy Phan – Case Western Reserve 2013

Christian A. Wargo – Case Western Reserve 2013

Central Michigan

Robert B Bennett – Central Michigan 1990

Joseph Richard Betro, II – Central Michigan 2013

Mark David Garland – Central Michigan 2008

Paul D. Nagrant – Central Michigan 2009

Nicholas D. Vincent – Central Michigan 2006

Central Missouri

Jason N. Butler – Central Missouri 1999

Steven G. Davis – Central Missouri 1986

Raymond K. Grindel – Central Missouri 2001

Brandon M. Hargrove – Central Missouri 2006

Shannon C. Johnson – Central Missouri 1988

Thomas R. Ketteman – Central Missouri 1972

Se-Bom Kim – Central Missouri 1996

Thomas P. Mullaney – Central Missouri 1996

Stanley K. Pinkham – Central Missouri 1978

Paul Strombeck – Central Missouri 1970

Jason K. WhitWorth – Central Missouri 2004

Chicago

Lester G Britton – Chicago 1924

Amos M Mathews – Chicago 1921

Herman T Reiling – Chicago 1921

Chicago-Kent

Austin L Wyman – Chicago-Kent 1922

Chico

Jeffrey H. Albright – Chico 1987

Jack M. Klosterman, Jr. – Chico 1998

Christopher R. Scanlan – Chico 1995

David L. Temko – Chico 2007

Justin R. Valen – Chico 1993

Cincinnati

Jason Gordon Jones – Cincinnati 2008

Clemson

Scott T. Day – Clemson 2004

Christopher A. Gardner – Clemson 2006

Jacob S. Higginbotham – Clemson 2001

David C. Postlewaite – Clemson 2006

Coastal Carolina

John R. Adamec – Coastal Carolina 2006

Adam P. Schmidt – Coastal Carolina 2007

Michael Smith – Coastal Carolina 2011

Colorado

Jeffrey K Betzoldt – Colorado 1985

Chad A. Brue – Colorado 1995

R. Jeffrey Downe – Colorado 2006

Garrett E. Truax – Colorado 1996

Colorado State

Gage N. Osthoff – Colorado State 2007

Nathan D. Steinberg – Colorado State 2005

Timothy C. Ulrich – Colorado State 2004

Columbia

John J Deering – Columbia 1929

Robert E Isner – Columbia 1942

Paul J Martin – Columbia 1936

Harry W. O’Connor – Columbia 1933

Jose A Rionda – Columbia 1933

Connecticut

Mark Fitzgerald – Connecticut 1979

Steven H. Goldberg – Connecticut 1989

Jeffrey I Lewis – Connecticut 1983

Jon L. Norris – Connecticut 1963

Andrew M. Ouimet – Connecticut 2009

Paul L. Picciani – Connecticut 1989

Anthony S Pruchnicki – Connecticut 1966

Edward M Pruchnicki – Connecticut 1967

R Douglas Rozman – Connecticut 1990

Duncan J. Silver – Connecticut 1961

John G. Tunila – Connecticut 1981

Craig R. Wonson – Connecticut 1992

Cornell

John Dayton Allen – Cornell 1956

Norman B Andrews – Cornell 1945

Mark Beauchamp – Cornell 1934

Lee P. Berlin – Cornell 1958

Philipp W Binzel – Cornell 1945

John E Coleman – Cornell 1929

George L Coleman – Cornell 1955

David Birney Cook – Cornell 1955

Milton DeBaun – Cornell 1917

Dustin A. Dennis – Cornell 2007

Harold F. DeWitt – Cornell 1937

C Fred Dye – Cornell 1942

Eugene D Ermini – Cornell 1943

John N Eustis – Cornell 1949

Matthew J. Findlay – Cornell 2007

Benjamin Franklin – Cornell 1950

Philip F Gilman – Cornell 1944

Matt P. Grosshans – Cornell 2011

Paul E Harmon – Cornell 1949

Dudley S Ingraham – Cornell 1913

Arthur V Jenkins – Cornell 1953

Richard F. Kauders – Cornell 1969

Edward A Kaufman – Cornell 1942

Carlos E. LaCosta – Cornell 1957

Douglas V. Leathem – Cornell 1956

Henry G. Martinez – Cornell 1941

Charles W. Matten – Cornell 1942

James E McCauley – Cornell 1938

Cameron Kilmer McCully – Cornell 2010

Alfred C Metz – Cornell 1944

John D Morris – Cornell 1948

Richard G. Moss – Cornell 1957

Roy T. Norton – Cornell 1953

Sadev S. Parikh – Cornell 2014

Roy R. Payne, Jr. – Cornell 1952

Kyle T. Salzberger – Cornell 2009

David H. Shepard – Cornell 1945

David Milton Smith – Cornell 1951

Robert G Spamer – Cornell 1946

Franklin R Thomas – Cornell 1942

Neil R Tuttle – Cornell 1945

David K. Weber – Cornell 1968

Cortland

Jesse Campanaro – Cortland 2011

Daniel S. Catalano – Cortland 2008

Jake Lee Kolenberg – Cortland 2014

Creighton

Paul F. Bazan – Creighton 1990

Davis

Mike Aronoff – Davis 2012

Christopher J. D ’Alo – Davis 2007

Wynton Kun – Davis 2014

Michael Marsman – Davis 2011

Kabir Singh Sikand – Davis 2013

Andrew T. Wong – Davis 2005

Delaware

Matthew G Rolland – Delaware 1991

Denison

Michael D. Larkin – Denison 2006

Thomas P. McGilly – Denison 2007

Cameron A. Morrison – Denison 2006

Lewis E. Prine – Denison Alumnus

DePauw

J Ballantyne – DePauw 1952

Michael A Curtis – DePauw 1993

Andrew D. Demorotski – DePauw 2003

Paul W Deppert – DePauw 1947

Dale E. Espich – DePauw 1951

Albert Neal Faught – DePauw 1938

Richard C Holland – DePauw 1952

Frederick H Juergens – DePauw 1931

Neal E. Kitchell – DePauw 1972

Richard W. Moore – DePauw 1958

Robert C Moore – DePauw 1959

Michael J. Moskos – DePauw 1985

Brent Nakano – DePauw 2008

George W. Obear – DePauw 1930

Wilson P. Richards – DePauw 1944

Robert P Robinson – DePauw 1949

Vernon Rulison – DePauw 1937

Samuel Rund – DePauw 2008

Edward G. Schussler – DePauw 1965

Victor R Spina – DePauw 1931

Wendell S Wright – DePauw 1938

Dickinson

James C. Lanshe – Dickinson 1933

Russell L Mervine – Dickinson 1923

Duquesne

Edward Richard Alo – Duquesne 2011

Phillip Joseph Basciano – Duquesne 2009

Jason D. Frampton – Duquesne 2005

Matthew C. Guercio – Duquesne 2009

Scott E Lacey – Duquesne 1995

Christopher L. Marshall – Duquesne 1997

Paul Seton Matvey – Duquesne 2006

Matthew R. Richardson – Duquesne 2009

Ronald B. Surmacz – Duquesne Alumnus

Karl Traeger – Duquesne 2005

David M. Warner – Duquesne 2005

East Carolina

Douglas A. Chananie – East Carolina 2007

Jordan W. Cork – East Carolina 2006

James Gomiela – East Carolina 2012

East Stroudsburg

Stephen D. Blank Jr. – East Stroudsburg 2007

Daniel Steven Eichner – East Stroudsburg 2011

Eastern Illinois

Bruce W. Angus – Eastern Illinois 1973

Chad M. Ashby – Eastern Illinois 1994

Christopher J. Desmond – Eastern Illinois 1994

Russell L. Griffin – Eastern Illinois 1967

Dwight H. Kensil – Eastern Illinois 1980

Bradley Thomas Saribekian – Eastern Illinois 2012

Jacob Swanson – Eastern Illinois 2013

Eastern Washington

Eric V. Strandberg – Eastern Washington 1990

Embry-Riddle

Matthew T. Barnes – Embry-Riddle 1995

David C. Cloutier – Embry-Riddle 1992

John K. Corson – Embry-Riddle 1991

Jacob R. Cross – Embry-Riddle 2002

Jordan B. Cullifer – Embry-Riddle 2002

David R. Desaulnier – Embry-Riddle 2003

Matthew T. Dorney – Embry-Riddle 1997

Edward Fusco – Embry-Riddle 1973

Daniel Gonchar – Embry-Riddle 2009

Roman D. Hluszczyk – Embry-Riddle 1999

Matthew S. Mazur – Embry-Riddle 2006

Kenneth T. McCoig – Embry-Riddle 2002

Steven R. McCowan – Embry-Riddle 1998

Dennis L. Miendersma – Embry-Riddle 1972

Geoffrey C. Murray – Embry-Riddle 1987

Gregory J Nelli – Embry-Riddle Faculty

Edward Pascavage – Embry-Riddle 1996

Richard H. Paulsen – Embry-Riddle 1997

Patrick J. Phelan – Embry-Riddle 1972

Kirk S. Price – Embry-Riddle 1971

Donald A Rist – Embry-Riddle 1994

Bill Tallman – Embry-Riddle 1995

Waldemar D. Tiedemann – Embry-Riddle 1977

David B. Wright – Embry-Riddle 1978

Ferris State

Benjamin R. Byington – Ferris State 2002

Jonathan L. Dehring – Ferris State 1997

Ryan S. Kriesch – Ferris State 2007

Adam Richard Quigley – Ferris State 2011

Florida

Leonard C Bailey – Florida 1932

R Walker Barfield – Florida 1933

Ernest L Bennett – Florida 1965

Michael Black – Florida 2010

Eric J. Broadie – Florida 1999

R. Allen Buckhalt – Florida 2001

Albert B Coe – Florida 1925

Daniel James Dean – Florida 2011

David L. DeBari – Florida 1984

Richard B. DeGraff – Florida 1971

Joseph A DeMarco – Florida 1956

Russell H. Driscoll – Florida 1957

Barry A. Eller – Florida 1971

John M Fickling – Florida 1950

Eric J Frisch – Florida 1993

James J Ganyard – Florida 1935

Michael V. Geary, CAE – Florida 1990

Andrew F. Giacini – Florida 2015

Jesse E. Goodrich – Florida 2013

John C. Hamlin – Florida – 1987

Cecil Hastings – Florida 1941

Kap Soo Kim – Florida 1957

Andre Krumholz – Florida 2008

Roy J Leite – Florida 1943

Frederick Wayne Leonhardt – Florida 1971

Marc S. Levitt – Florida 2008

Donald MacDonald – Florida 1962

Christopher P Marois – Florida 1988

Howard T McKinney – Florida 1942

John Warren Meyer – Florida 1951

John L. Mica – Florida 1967

David R Mica – Florida 1977

Daniel A. Mica – Florida Alumnus

Joel P Monger – Florida 1961

Maurice L. Moore – Florida 1930

Joe Albert Newnham – Florida 1952

Kori Dominic Padron – Florida 2010

Andrew Rey – Florida 1955

B. K. Roberts – Florida 1928

Clayton T Roberts – Florida 1931

Arthur W Saarinen – Florida 1926

Larry M. Schneider – Florida 1973

Keith R. Shriver – Florida 1979

Daniel Thompson – Florida 2010

J. Donald Turk – Florida 1968

Rob R. Turner – Florida 1991

Karl Warren Volley – Florida 1932

Ernest Craig White – Florida 1956

Paul B. Worley – Florida 1946

Florida State

Robert E. Hutchinson – Florida State 1994

Christopher Michael Jones – Florida State 2014

Charles A. Mancuso – Florida State 1984

Chris Riley – Florida State 2010

Jason D. Ross – Florida State 2011

J Ronald Skipper – Florida State 1967

Ronald G. Stowers – Florida State 1981

Fredonia

Benjamin A. Carkey – Fredonia 2007

Jesse Edward Duane – Fredonia 2014

James P. Sturm – Fredonia Alumnus

Frostburg

Jon Palmer – Frostburg 2007

Fullerton

Scott Carlson – Fullerton 2012

Frank J. De Santis – Fullerton 1980

Eric R. Felix – Fullerton 2007

Michael Lee Greedy – Fullerton 1967

Kenneth L Nicolas – Fullerton 1968

Jerry D Nininger – Fullerton 1969

Jason D. Nussbaum – Fullerton 1993

David C. Scarsone – Fullerton 1987

Gannon

Kevin R. Caffrey – Gannon 2006

Matthew Joseph Galbo – Gannon 2011

William A. Williams – Gannon 1983

George Mason

Rittik Guha – George Mason 2013

Kellen M. Rosenfelder – George Mason 2010

Georgetown

Reuben T Carlson – Georgetown 1926

Georgia

George W Cone – Georgia 1967

Jason M. Fleury – Georgia 2000

James M Pickle – Georgia 1983

Arthur W. Sutton, III – Georgia 1972

Georgia Southern

Kenneth M. Beasley – Georgia Southern 2006

David R. Edwards – Georgia Southern 1986

Gilbert H. Werntz, III – Georgia Southern 1985

Russell K. Williams – Georgia Southern 2005

Georgia Tech

Michael K. Boudreau – Georgia Tech 1993

Ryan Michael Ceciliani – Georgia Tech 2011

Benjamin A. Howard – Georgia Tech 2007

Michael Edwards Mecredy – Georgia Tech 2010

Steven G. Shockley – Georgia Tech 1992

Andrew B. Smith – Georgia Tech 1994

Lyle E. Sprinkle – Georgia Tech 1996

Ty M. Watson – Georgia Tech 2006

Troy W. Watson – Georgia Tech 2007

Gorham State

Dana L. Dow – Gorham State 1973

David C Morrill – Gorham State 1971

John Stephen Rapiel – Gorham State 2012

Hamilton

Michael Affuso – Hamilton 2014

Jonathan Stephen Neville – Hamilton 2010

Hayward

Thomas L. Carroll – Hayward 1998

Hobart

Robert O Banker – Hobart 1960

James Jay Cohn – Hobart 1962

Brendan Corbett Csaposs – Hobart 2009

John C Durey – Hobart 1952

John Z. Gage – Hobart 2003

Robert Wallace Martinez – Hobart 2008

E. Duane Meyer – Hobart 1958

Zachary J. Schonfield – Hobart 2008

Louis E. Van Gorder – Hobart 2006

Hofstra

Ari August – Hofstra 2014

Nino J. Caridi – Hofstra 2008

Anthony Ho – Hofstra 2008

Jonathan Edward Katz – Hofstra 2011

Matthew Ryan Kissh – Hofstra 2008

Christopher J. Siciliano – Hofstra 2010

Houston

Joe Winford Pyle – Houston 1961

Lee Edward Siems – Houston 1958

James K Skipton – Houston 1957

Huntsville

John Andrew Bland – Huntsville 2007

Thomas M. Burleson – Huntsville 2005

Jesse Lee Dougherty – Huntsville 2009

Brian D. Godsy – Huntsville 1981

Charles R. Kelley – Huntsville 1980

Christopher M. Kilroy – Huntsville 1999

George A. Preussel – Huntsville 2009

Robert E. Steele – Huntsville 1996

Idaho

Bret Bullard – Idaho 2011

Floyd H Commons – Idaho 1952

Byron H. Erstad, III – Idaho 2008

Frank J. Erstad – Idaho 2008

Jess L Hall – Idaho 1974

Claude Hart – Idaho 1938

Fred L. Jessup – Idaho 2005

David C Koelsch – Idaho 1969

Johnathan C. Koelsch – Idaho 1995

Michael C. Koelsch – Idaho 1999

Thomas C. Koelsch – Idaho 2003

Albert E Koster – Idaho 1929

Howard I Monks – Idaho 1942

Leslie V Morgan – Idaho 1926

Harry M Moses – Idaho 1945

George J Neumayer – Idaho 1950

Sherill S Newton – Idaho 1930

Carter L Pitcher – Idaho 1925

Lloyd Schiller – Idaho 1952

Mahmood U. Sheikh – Idaho 2001

Wendell Stackhouse – Idaho 1958

Addison W. Stone – Idaho 1943

John F. Tate – Idaho 1964

Eugene Thompson – Idaho 1946

Illinois

Mark Amen – Illinois 1930

Clyde H Andrews – Illinois 1930

J T Arenberg – Illinois 1947

Timothy P Arenberg – Illinois 1979

Raymond F. Borelli – Illinois 1958

Mark R. Borelli – Illinois 1981

James G Carr – Illinois 1958

Gregory M Cazel – Illinois 1984

Ronald D Clayton – Illinois 1954

Roger A Crawford – Illinois 1951

John W Dau – Illinois 1952

Jack Davis – Illinois 1944

Lynn Richard Dueser – Illinois 1963

Everett M Dyson – Illinois 1925

L Orville Edlund – Illinois 1933

Fred R Eiseman – Illinois 1934

Bradford E Fike – Illinois 1935

Wesley F Fisher – Illinois 1929

Philip H. Flick – Illinois 1953

Travis W. Freeman – Illinois 1947

James R Gaebe – Illinois 1959

G Robert Gauen – Illinois 1935

Richard H Geiger – Illinois 1978

Vernon H Gerhardt – Illinois 1941

Gregory A Heckman – Illinois 1984

James R Hodgson – Illinois 1971

Scott King – Illinois 2007

Michael J. Kinkelaar – Illinois 1979

George E. Krueger – Illinois 1942

Eric M Larson – Illinois 1935

Carl W. Lindblad – Illinois 1941

John A. Lindemann – Illinois 1950

Jeffrey W. Long – Illinois 1974

Arthur H. Marlin – Illinois 1938

Charles Marshall – Illinois 1951

George M Meyers – Illinois 1926

G A Mills – Illinois 1924

Daniel C. Mills – Illinois 1961

Frank J Ronchetti – Illinois 1934

Irvin W Schoeninger – Illinois 1928

Thomas H Sieben – Illinois 1952

Walter Sturm – Illinois 1949

Richard Sulewski – Illinois 1963

Eryk Szymanski – Illinois 2014

Joseph M Thompson – Illinois 1934

Donald K Thorp – Illinois 1985

Frank K. Voris – Illinois 1961

Albert Dean Wilson – Illinois 1949

Illinois State

J. Jeffrey Broderick – Illinois State 1981

Jared A. Broderick – Illinois State 2005

Justin K. Broderick – Illinois State Alumnus

John D. Dorner – Illinois State 1991

David R Gault – Illinois State 1981

Steven F. Levin – Illinois State 1985

Dan Magnetta – Illinois State 2012

Kevin McGuire – Illinois State 2010

Cameron John McGuire – Illinois State 2012

Indiana

Corbin E Bolinger – Indiana 1952

Harry L. Bolton – Indiana 1965

Otis R Bowen – Indiana 1939

Edward R Carr – Indiana 1939

Dennis K Cuffel – Indiana 1986

George J Duchossois – Indiana 1927

John J Farris – Indiana 1942

Maurice E Fettig – Indiana 1952

James W Geiger – Indiana 1945

Ernest L Goff – Indiana 1931

Donald R Hasty – Indiana 1942

Brian C. Heeren – Indiana 1986

John E. Hurt – Indiana 1935

R. Keith Johnson – Indiana 1961

Robert E Miller – Indiana 1930

Max Edward Mohler – Indiana 1960

William W Nichol – Indiana 1928

George E. Rambow III – Indiana 1997

Norman Rappe – Indiana 1955

John J Reuthe – Indiana 1937

Manuel Rodrigues – Indiana 1992

Marc A. Solondz – Indiana 1987

Mark R. Stahl – Indiana 1980

Ryan C. Stahl – Indiana 2011

Paul W Tanner – Indiana 1931

Cass L Witucki – Indiana 1950

Iowa

Jerome L. Behounek – Iowa 1940

Ben Conrad Berg – Iowa 1943

Charles H. Blunt – Iowa 1959

Marquez L. Brown – Iowa 2001

Joseph B Cronin – Iowa 1932

Robert L Currell – Iowa 1952

George A. DeWitt – Iowa 1944

R. Douglas Galbreth – Iowa 2004

Steven D. Goldstein – Iowa 1982

Thomas W Halupnik – Iowa 1970

David A. Hanson – Iowa 1986

John T Hogle – Iowa 1947

Richard E Holland – Iowa 1942

David A. Huff – Iowa 1961

David J Iverson – Iowa 1956

Howard L. Kellogg – Iowa 1931

Mark A. Law – Iowa 1997

Gary H. Mears – Iowa 1958

Whitford S Niehaus – Iowa 1954

Orvan B. Olerich – Iowa 1928

Richard F. Parrish – Iowa 1931

Lafayette B Pritchett – Iowa 1956

Mark W. Putney – Iowa 1951

Tom A. Rockwell – Iowa 1981

Frederick D. Rosebrook – Iowa 1962

Robert D Schabacker – Iowa 1959

Edward Seberg – Iowa 1931

Robin D Shoop – Iowa 1960

Neil Richard Slocum – Iowa 1958

Todd P. Smith – Iowa 1990

Mark D. Stephany – Iowa 2002

Timothy A. Wehr – Iowa Alumnus

Francis H Zigrang – Iowa 1961

Iowa State

Elmer O Bierbaum – Iowa State 1924

Boyd Wayne Boehlje – Iowa State 1961

Gary L. Borkowski – Iowa State 1981

C. Larry Carmichael – Iowa State 1958

Norbert V Chehak – Iowa State 1942

Robert J. Cochran – Iowa State 1963

R J De LaHunt – Iowa State 1920

Leonard Erion – Iowa State 1926

Earle F Erion – Iowa State 1929

Stanley C Fagre – Iowa State 1940

Alfred L Fiore – Iowa State 1947

Ronald W Force – Iowa State 1963

Charles R Forsen – Iowa State 1933

Alfred J Gaskell – Iowa State 1958

Max C Geise – Iowa State 1939

John M. Gioffredi – Iowa State 1978

Russell J. P. Gunther – Iowa State 1989

Duane G Haack – Iowa State 1963

Rodney Earl Hall – Iowa State 1958

Merlin Hansen – Iowa State 1930

Richard P. Hise – Iowa State 1955

T Selmer Hodne – Iowa State 1944

Ronald J Klokner – Iowa State 1955

Terry L. Larson – Iowa State 1978

Fred H Leinbach – Iowa State 1926

John R Lewis – Iowa State 1933

Charles T. Manatt – Iowa State 1958

Michael J. McLain – Iowa State 1978

Paul F Nissen – Iowa State 1936

Harold V Parsley – Iowa State 1938

Arloe W. Paul – Iowa State 1933

F Melvin Proudfit – Iowa State 1941

Albert Rostenbach – Iowa State 1951

John H Runkle – Iowa State 1939

Alexander E. Sampson – Iowa State 1937

Edward H Schmidtman – Iowa State 1926

Frank M Sheldon – Iowa State 1921

Doyle W. Simonsen – Iowa State 1940

Merle W Simonsen – Iowa State 1944

Reginald H. Soldwish – Iowa State 1963

Adam J Tanalski – Iowa State 1943

William G. Trout – Iowa State 1960

Gerald B Walters – Iowa State 1941

George M Williams – Iowa State 1929

Jacksonville

Todd A. Barnum – Jacksonville 1984

Jacksonville State

Mitchell Stephen Duckworth – Jacksonville State 2011

Don C. Killingsworth – Jacksonville State 1999

William D. Kinsaul – Jacksonville State 1970

T. J. Moore – Jacksonville State 1971

James F. Storey – Jacksonville State 1963

James C. Thompson – Jacksonville State 1994

James Madison

Sean David Allen – James Madison 2008

Justin D. DeLockery – James Madison 2009

Christopher M. Kane – James Madison 2007

Daniel Justin Kator – James Madison 2013

Zachary David Rolfe – James Madison 2013

Erik Lee Ruiz – James Madison 2009

Piers Trickett – James Madison 2011

David D. Williams – James Madison 2006

Johnstown

Shawn R. Johnson – Johnstown 2008

Peter P. Korch – Johnstown 1984

Michael G. Magri – Johnstown 1984

Joshua J. Staph – Johnstown 2006

Kansas

Michael Albani – Kansas 2010

Charles A Arnold – Kansas 1952

Vern Leroy Birney – Kansas 1944

Thomas C Black – Kansas 1930

Alan H. Brightman – Kansas 1967

William P. Bunyan – Kansas 1961

Jack Allan Carlson – Kansas 1939

O R Cram – Kansas 1940

Timothy A Crown – Kansas 1986

Roderic E. Deines – Kansas 1958

Harold C Donley – Kansas 1950

Jack C Dryden – Kansas 1953

Charles E. Gallup – Kansas 1952

Solon B. Gilmore – Kansas 1946

Francis D Graham – Kansas 1925

Kirke Grutzmacher – Kansas 1952

Harry D Gundersen – Kansas 1956

Doyle C. Haberly – Kansas 1948

Jerome E Hagstrom – Kansas 1967

James R Hoefener – Kansas 1955

Forrest E. Hoglund – Kansas 1956

Braden Hopkins – Kansas 1996

Donald G. Isett – Kansas 1928

George W. Jones – Kansas 1930

Matthew W. Kenton – Kansas 2000

Francis E Longan – Kansas 1935

Richard C. Lucas – Kansas 1969

Walter J Lyman – Kansas 1933

George L MacCurdy – Kansas 1948

W Allen Mansfield – Kansas 1939

Edward F McCallum – Kansas 1956

Ben G McGuire – Kansas 1937

Steven E. Meyer – Kansas 2004

Roger B. Miller – Kansas 1955

Christopher D Miller – Kansas 1984

Ernest M Moore – Kansas 1931

James F Pearson – Kansas 1950

E M Pyle – Kansas 1935

Warner H Sorensen – Kansas 1958

John S Sparks – Kansas 1928

Stephen T. Stazel – Kansas 1963

Gary C Stubbs – Kansas 1964

Jimmie J. Underwood – Kansas 1951

Charles Wright – Kansas 1941

Kansas City

Ramsey H Davis – Kansas City 1961

John Ray Perry – Kansas City 1957

L. Elliot Shubert – Kansas City 1966

Kansas State

Robert E. Davies – Kansas State, 1965

Duane Frederick – Kansas State, 1970

Thomas D. Haney – Kansas State, 1970

Neil E. Tucker – Kansas State, 1973

James A. Demaree – Kansas State, 1995

Michael K. Dichiser – Kansas State, 1995

Aaron A. Otto – Kansas State, 1998

Anthony S. McClain – Kansas State, 2000

S. Matthew Killingsworth – Kansas State, 2002

Matthew A. Gorney – Kansas State, 2006

Michael A. Carlin – Kansas State, 2007

Kennesaw

Matthew Doland Clark – Kennesaw 2012

Louis Mark Hoerrner – Kennesaw 2010

Kevin Monroe Madden – Kennesaw 2011

Kent State

Steven P. Bossart – Kent State 1990

Drew M. Dallet – Kent State 1993

Justin C. Donnelly – Kent State 2002

Nicholas J. Hohenberger – Kent State 2000

Steven E. Kruper – Kent State 1993

Michael L. Milbrandt – Kent State 1992

Brett A. Norris – Kent State 2007

Patrick J. Rabideau – Kent State 2001

Darren W. Talbert – Kent State 1991

Michael P. Weaver – Kent State 2002

Richard A. Wilson – Kent State 2004

Kentucky

Alex Black – Kentucky 1929

John August Geyer – Kentucky 1936

Alexander Grech – Kentucky 1950

Christopher W. Johnson – Kentucky 1977

Justin M. McNeil – Kentucky 2007

W Lee Smith – Kentucky 1916

Herbert P Swartz – Kentucky 1937

Louis Ware – Kentucky 1917

Kettering-A

Mark D. Kenworthy – Kettering-A 2000

Kettering-B

Kevin J. Beardsley – Kettering-B 2001

Newell F. Bentley III – Kettering-B 2001

Phillip A. Brooks – Kettering-B 2002

Keiran A. Butterfield – Kettering-B 2000

Benjamin E. Creech – Kettering-B 2005

Michael M. McCleary – Kettering-B 1998

Kevin Joseph Van De Steene – Kettering-B 2012

Lake Forest

Douglas H. Adolph – Lake Forest 2007

Tony Black – Lake Forest 1951

Charles A. Johnson – Lake Forest 1952

Harold V Kunzer – Lake Forest 1945

Phillip W Lauman – Lake Forest 1955

Stacy Lloyd IV – Lake Forest 2000

John Richard Nash – Lake Forest 1953

Henry S Reinke – Lake Forest 1953

Henry J. Ullmann – Lake Forest 1963

Edward P. Vrtis – Lake Forest 2007

Lehigh

Timothy E. Corcoran, Ph.D. – Lehigh 1990

Brian Czornyj – Lehigh 2012

Michael A. Deseno – Lehigh 1997

Nathaniel John Dumm – Lehigh 2013

Robert J. Eason – Lehigh 1975

John Harry Gehrke – Lehigh 1955

Charles A Gorton – Lehigh 1967

Allan E Granger – Lehigh 1955

D Bruce Harrison – Lehigh 1959

James E. Hoffheins – Lehigh 1967

Scott R. Jones – Lehigh 1994

Douglas C King – Lehigh 1966

Brian R. Maisch – Lehigh 2011

Timothy Malacrida – Lehigh 2010

Michael Pollock – Lehigh 2012

Lynn Corson Scull – Lehigh 1957

Jeremy E. Thiesen – Lehigh 2011

Alex Umanetz – Lehigh 1953

Scott W. Wojciechowski – Lehigh 2010

Livingston

Smith D Boyd – Livingston 1974

Donald D. Fuqua – Livingston 1973

Julian K. Ptomey – Livingston Alumnus

Long Beach

Carlos H. Bejines – Long Beach 1993

Alvaro J. Castillo – Long Beach 1997

Rowland E Kerr – Long Beach Alumnus

Kenneth L. Shepard – Long Beach 1977

Michael V. Woolbright – Long Beach 1986

Louisiana Tech

Thomas A. Aldrich – Louisiana Tech 1992

William B. Baker – Louisiana Tech 2010

Connor Pittman Beech – Louisiana Tech 2010

Charles A Cheatham – Louisiana Tech 1988

Robert F Clark – Louisiana Tech 1989

John Lars Elfervig – Louisiana Tech Alumnus

Samuel S. Guy – Louisiana Tech 2007

Kevin Haslauer – Louisiana Tech 2013

Stephen D. Henson – Louisiana Tech Faculty

Phillip Russell – Louisiana Tech 2011

Kevin H. Simmons – Louisiana Tech 1987

Stuart D. Snook – Louisiana Tech 1993

Keith B. Snook – Louisiana Tech 1996

Alan B. Watts – Louisiana Tech 2003

Gary J. Williams – Louisiana Tech 2008

John S. Ziegler, Jr. – Louisiana Tech 2001

Louisville

David M. Ackerman – Louisville 1991

C. Edward Beavers – Louisville 1985

Jeoffrey J. Douglas – Louisville 1981

Robert G. Werderitsch – Louisville 1987

LSU

Bruce A. Adams – LSU 2007

Kenneth H Bowen – LSU 1953

Robert E. Calvert – LSU 1943

Christopher J. Gray – LSU 1993

Grant T. Herrin – LSU 2007

David W. LaCour – LSU 1991

Nicholas Datne Marinello – LSU 2010

Alfred L Mathews – LSU 1952

Niven Robert Nutt – LSU 1950

Claude P. Reynolds – LSU 1952

Jonathan Andrew Rivera-Pierola – LSU 2012

Adam M Sturlese – LSU 1948

Glenn A Weiss – LSU 1984

Mankato

Michael R. Davy – Mankato 2001

Brian A. Oftedahl – Mankato 2005

Marquette

Gary Robert Coleman – Marquette Alumnus

John Monaco Dobleman – Marquette 2012

Connor Doyle – Marquette 2014

Quinn E. Eddins – Marquette 1994

Phillip M Hutchinson – Marquette 1990

Brian Leigh Kirk – Marquette 2012

Brandon L. Krugman – Marquette 2003

Brian P. LoCicero – Marquette 1988

Steven R. Michels – Marquette 1987

Michael A. Spica – Marquette 2000

Jeffrey Dickerson – Marquette 2015

Marshall

Jonathan Downey Lamp – Marshall 2012

Maryland

Kevin E. Madura – Maryland 2014

Michael Anthony Schmitt – Maryland 2014

Massachusetts

Gregory J. Cowan – Massachusetts 2012

Joshua Patrick Evans – Massachusetts 2010

Josh “Spiff” Klein – Massachusetts 2011

Philip Schweiger – Massachusetts 2013

Miles C. Washburn – Massachusetts 1987

Memphis

David W. McAlister – Memphis 1993

John M Smaha – Memphis 1993

Miami

Harold H Balser – Miami 1944

Gordon Neil Braam – Miami 1957

David M. Conrad – Miami 1951

Carlton Conrad – Miami 1964

Joseph M De Nardi – Miami 1927

Sean Patrick Dixon – Miami 2012

Richard K Ewing – Miami 1946

Albert C Foreman – Miami 1945

Delmar F Halpin – Miami 1931

Jason W. Hetherington – Miami 2002

Martin D Kaufman – Miami 1992

Alfred F Kieser – Miami 1949

Robert E. Lucas – Miami 1968

Lee M Matthews – Miami 1958

Douglas O. McLemore – Miami 1969

Edward C Merlo – Miami 1954

Robert Alan Metz – Miami 1962

James A Rosby – Miami 1977

Cleo A. Schemp – Miami 1950

Edward T Southwick – Miami 1948

Robert E Stegemiller – Miami 1961

James V. Stepanich – Miami 1995

Wayne R Watkins – Miami 1952

Grover Wilson – Miami 1947

Michigan

James G. Armbruster – Michigan 1992

Harry B Carson – Michigan 1955

Jason Carter – Michigan 2010

John C. Conroy – Michigan 1950

William Cortright – Michigan 1954

Tim Curran – Michigan 2013

Tom Curran – Michigan 2012

Henry W de Koning – Michigan 1933

H L DeMeritt – Michigan 1950

Eugene M Farner – Michigan 1954

Joseph F. Fazi – Michigan 2006

Donald C. Flowers – Michigan 1951

Harold M. Gibbons – Michigan 1950

James Roy Hayward – Michigan 1933

James J Jamieson – Michigan 1949

Todd Andrew Karazim – Michigan 2008

Jake Levy – Michigan 2012

Hughston M McBain – Michigan 1924

James G. McComb – Michigan 1961

Kenneth J. Moll – Michigan 1998

J. Frederick Morrow – Michigan 1948

Charles C. Murdoch – Michigan 1958

Wilbur C Nelson – Michigan 1935

Elliott C Roberts – Michigan 1927

Jeffrey A. Schoenherr – Michigan 1991

Henry F. Winchester – Michigan 1951

Charles Dee Wineland III – Michigan 2009

Michigan State

Michael H. Agnello – Michigan State 1981

John J Albert – Michigan State 1949

C Edward Anderson – Michigan State 1918

Kenneth A. Aschom – Michigan State 1976

Terry J. Bergstrom – Michigan State 1955

Robert J Boniece – Michigan State 1942

Jack E Booth – Michigan State 1936

Marvin Jay Brokaw – Michigan State 1960

James H Cawood – Michigan State 1949

David M Clapper – Michigan State 1970

Horace D’Angelo – Michigan State 1957

William W. Drudge – Michigan State 1948

Harold W Dunn – Michigan State 1935

James V. Ferrara – Michigan State 1981

Martin E Flynn – Michigan State 1979

Richard J Frank – Michigan State 1963

Tom S. Gable – Michigan State 1947

Charles W. Goudie – Michigan State 1977

Neil Harry Hanson – Michigan State 1935

Gregory F Hauser – Michigan State 1975

George E Holt – Michigan State 1937

Thomas S. Horowitz – Michigan State 1987

Angus Johnstone Jr – Michigan State 1952

Jeremiah J. Kenney – Michigan State 1947

Charles R Korten – Michigan State 1949

Joseph F. Lacchia – Michigan State 1925

James A. LaDu – Michigan State 1940

James Edward Lammy – Michigan State 1955

John L Larson – Michigan State 1955

Robert J Lewis – Michigan State 1953

James F Lyman – Michigan State 1943

Miguel A. Martinez – Michigan State 1982

Wilton N Melhorn – Michigan State 1942

William L Meuleman – Michigan State 1940

George Meyer – Michigan State 1954

Don M Montgomery – Michigan State 1935

William L. Myers – Michigan State 1943

Paul F Nyquist – Michigan State 1955

Anthony P Peters – Michigan State 1935

Robert E Rengo – Michigan State 1942

Raymond A Rengo – Michigan State 1950

Robert W Reynolds – Michigan State 1950

George J Royce – Michigan State 1960

Victor J Ruzicka – Michigan State 1949

Michael V. Sadlowski – Michigan State 1977

Wilmer M Scheffler – Michigan State 1936

Norman James Sitar – Michigan State 1945

Andrew Joseph Smith – Michigan State 2012

Rudolph H Stuppnig – Michigan State 1955

E Clinton Texter – Michigan State 1943

Angelos J Vlahakis – Michigan State 1951

Herman W Vogt – Michigan State 1935

Howard V Ward – Michigan State 1948

Thomas D Webber – Michigan State 1994

Frank W Zak – Michigan State 1938

A L Zwickey – Michigan State 1930

Minnesota

Clarence Baudhuin – Minnesota 1952

Harlo P Beschenbossel – Minnesota 1931

Timothy Bohl – Minnesota 2013

Stanley S Gillam – Minnesota 1912

Eben F. Gillespie – Minnesota 1953

Douglas J Henry – Minnesota 1988

Thomas J Howard – Minnesota 1937

Chris Kanan – Minnesota 2011

David J. Kolander – Minnesota 1958

Charles O Lindekugel – Minnesota 1950

Joseph Charles Meyer – Minnesota 2010

Walter B. Moe – Minnesota 1958

Budd H Rieger – Minnesota 1929

James W Scheible – Minnesota 1961

Robert R St John – Minnesota 1952

Michael J Tompkins – Minnesota 1981

Richard Wallinder – Minnesota 1952

Mississippi State

Mitchell M. Asmar, Jr. – Mississippi State 1973

Jimmie D Cain – Mississippi State 1988

John M Hairston – Mississippi State 1987

John W Hatmaker – Mississippi State 1979

Michael A. Provencher – Mississippi State 2003

Missouri

Casey Warren Berner – Missouri 2013

Thomas F Bresnehen – Missouri 1951

Glen T. Emmons – Missouri 1953

Raymond D. Galbreth, Sr. – Missouri 1969

Tyler Jacob Hansen – Missouri 2010

Jack M Jaworski – Missouri 1982

Alvin C McDaniel – Missouri Graduate

F Joe Salmons – Missouri 1963

Mark G. Sexton – Missouri 1993

James P Sheahan – Missouri 1979

Phillip Richard Sheahan – Missouri Alumnus

James P. Sheahan – Missouri 2004

Henry Gale Thill – Missouri 1953

Missouri State

Justin Bays – Missouri State 2012

Scott V. Hugunin – Missouri State 2005

Mark D. Sluss – Missouri State 1987

Matthew J. Wolniewicz – Missouri State 1988

Montclair

Arthur F. Humphrey – Montclair Alumnus

Montevallo

Herbert Wayne Norton – Montevallo 1982

Nebraska

Jack Christiansen – Nebraska 1949

Jerome R Forbes – Nebraska 1914

LaVon P. Linn – Nebraska 1938

John C Mullen – Nebraska 1912

A. L. Naviaux – Nebraska 1950

William L. Stuckey – Nebraska 1929

Charles Vogt – Nebraska 1932

New Hampshire

Mark T. Reilly – New Hampshire 1987

New Haven

James H. Foley – New Haven 2013

Phillip R Hayden – New Haven 1989

Ronald J. Martin – New Haven 1987

Robert C. Morey – New Haven 2000

Thomas F. Viola – New Haven 1982

New Mexico State

Travis J. Covey – New Mexico State 2003

Andrew R. Haggerty – New Mexico State 2003

William A. Kennedy – New Mexico State 2003

Jeffrey B. McAdoo – New Mexico State 2000

Jonathan C. Nichols – New Mexico State 2005

Jason E. Sisk – New Mexico State 2003

North Alabama

Jeremy Ryan Crown – North Alabama 2010

North Carolina State

Samuel Shapiro – North Carolina State Alumnus

Thomas D. Tichenor – North Carolina State 1996

North Dakota

Michael E. Ross – North Dakota 2001

North Georgia

Jackson Lee Henry – North Georgia 2014

Cody Robert Waits – North Georgia 2016

Northeastern

Stephen M. Bianchi – Northeastern 1979

Gary R. Vieira – Northeastern 1976

Northern Arizona

Matthew C. Bagnall – Northern Arizona 1990

Timothy K. Heuer – Northern Arizona 1996

Northern Illinois

Zachary A. Cole – Northern Illinois 2003

Northern Iowa

Scott T. Klinefelter – Northern Iowa 1976

Scott A Kvammen – Northern Iowa 1994

Timothy E. Ovel – Northern Iowa Alumnus

Northwest Missouri

David S. Conklin – Northwest Missouri 1988

Hamilton B. Henderson – Northwest Missouri Faculty

Jay B. Meacham – Northwest Missouri 1987

Michael J Vinson – Northwest Missouri 1998

Robert J. Wissler – Northwest Missouri 1975

Northwestern

Kenneth K. Bellaire – Northwestern 1999

Douglas Preston Groat – Northwestern 2010

Benjamin C. Isaacson – Northwestern 2000

Aaron D. Markworth – Northwestern 2000

Mark P. Schramka – Northwestern Alumnus

Coh L. Yoshizaki – Northwestern 2007

NYU

Arthur M Ahrens – NYU 1931

Arthur H Amon – NYU 1922

Joseph Frank Bruno – NYU 1945

Walter M Hartung – NYU 1928

Kenneth W LeQuier – NYU 1944

Russell C MacFall – NYU 1922

John Edward Rowe – NYU 1916

Ohio State

Navy F. Banvard – Ohio State 1980

Thomas G Besenyodi – Ohio State 1962

William W Bloor – Ohio State 1934

Paul W. Bohlman – Ohio State 1970

Richard Borror – Ohio State 1951

Bertram B Deibig – Ohio State 1939

Jean V DeWeese – Ohio State 1923

Joe E Dobrunz – Ohio State 1931

Ian E. M. Donovan – Ohio State 1955

Charles H Egelhoff – Ohio State 1940

James Erwin Egger – Ohio State 1946

Geoffrey L. Farmer – Ohio State 1971

Sherwood L Fawcett – Ohio State 1941

Homer S Fry – Ohio State 1941

Rice A Hershey – Ohio State 1928

Lester K. Horn – Ohio State 1945

Ernest K Jamison – Ohio State 1936

Monte L. Johnson – Ohio State 1969

Guilford C Kater – Ohio State 1951

Donald E Lukens – Ohio State 1954

John R. Lushbaugh – Ohio State 1949

John Lewis Melvin – Ohio State 1955

William B Merryman – Ohio State 1944

Robert F Monroe – Ohio State 1958

Robert Lamar Mouch – Ohio State 1949

H Dietmar Neumaier – Ohio State 1946

James J. Perris – Ohio State 1950

Richard P. Smurawski – Ohio State 1999

James C Steffan – Ohio State 1922

Carl C Tucker – Ohio State 1932

Geoffrey E Webster – Ohio State 1970

Edmond J Whittenberger – Ohio State 1942

Anthony Mikael Winkler – Ohio State 2012

Richard Heath Wood – Ohio State 1922

Oklahoma

Charles E. Acuff – Oklahoma 1952

Fred Bowman – Oklahoma 1931

Otto Dale Cannon – Oklahoma 1924

Stanley G. Childers – Oklahoma 1942

William A Clegern – Oklahoma 1939

Joseph Wm Cromwell – Oklahoma 1934

James Barker Elder – Oklahoma 1951

John H Gaskill – Oklahoma 1942

Daniel C Hamilton – Oklahoma 1944

Fredrick B. Hammert – Oklahoma 1960

Harold H Hogue – Oklahoma 1931

John E. McDaniels – Oklahoma 1958

James K. Mugg – Oklahoma 1943

George W. Price – Oklahoma 1951

Carson R. Rackley – Oklahoma 1951

John R Richards – Oklahoma 1942

Isaac William Roe – Oklahoma 1956

Fred C Stalder – Oklahoma 1942

James P. Strode – Oklahoma 1945

Leslie A Voss – Oklahoma 1952

Patrick F. Weber – Oklahoma 1987

Wilbur Wilson – Oklahoma 1934

Oklahoma State

William R Bland – Oklahoma State 1979

Paul M. Bohannon – Oklahoma State 1972

Owen L Caskey – Oklahoma State 1964

Robert Lee Comer – Oklahoma State 1950

Leonard C Ehlers – Oklahoma State 1951

Steven L. Henslee – Oklahoma State 1975

Aurvil J Ketch – Oklahoma State 1948

David T LaFollette – Oklahoma State 1951

Alan P. Niemann – Oklahoma State 1982

W. Jerry Perkins – Oklahoma State 1968

Eric V. Woodworth – Oklahoma State 1994

Old Dominion

Andrew R. Stefanick – Old Dominion 1996

Oregon

David P Andrieu – Oregon 1965

Robert W. Marsden – Oregon 1963

Oregon State

Shad L. Andrews – Oregon State 2005

Allen S. Bartu – Oregon State 1949

Charles L. Beckley – Oregon State 1946

Gerald A Bergstrom – Oregon State 1954

Donald N Campbell – Oregon State 1923

F E Campbell – Oregon State 1924

Edward D Cancilla – Oregon State 1947

Carl G Carlson – Oregon State 1958

Bruce Lloyd Elle – Oregon State 1939

Richard W. Elliott – Oregon State 1964

William Y Endow – Oregon State 1958

Wallace E. Gordon – Oregon State 1941

Roland A Hendricks – Oregon State 1950

Wallace E. High – Oregon State 1949

Richard R. Hover – Oregon State 1968

Elvin A Hoy – Oregon State 1925

Henry R Krebs – Oregon State 1951

Mark E. Landstrom – Oregon State 1983

Ernest E Lavier – Oregon State 1948

Alfred L. Leavitt – Oregon State 1957

Kurt E. Lutterman – Oregon State 1983

Raymond E McCormack – Oregon State 1921

Edwin O McKeen – Oregon State 1932

Nathan James Moore – Oregon State 2010

Robert L Munson – Oregon State 1967

Ralph Evans Parker – Oregon State 1939

Wesley G Poynter – Oregon State 1951

Laurance Rietmann – Oregon State 1959

Theodore B Rimpau – Oregon State 1949

William R. Shelton – Oregon State 1944

Frederick M Smith – Oregon State 1950

Roger E Stenerson – Oregon State 1963

Robert B. Sullivan – Oregon State 1938

Morris J. Vennewitz – Oregon State 1934

Kyle J. Waletich – Oregon State 2008

James K Walgren – Oregon State 1959

Byron S. Warner – Oregon State 1927

Osgoode Hall

Elmer C Awrey – Osgoode Hall 1949

John Stanley Bell – Osgoode Hall 1955

Rupert B Carleton – Osgoode Hall 1956

John M. Dean – Osgoode Hall 1967

Fraser M Fell – Osgoode Hall 1953

Richard H G Ivey – Osgoode Hall 1913

George J McIlraith – Osgoode Hall 1931

Donald McNeill – Osgoode Hall 1954

John B Robinson – Osgoode Hall 1923

W. Kenneth Robinson – Osgoode Hall 1952

T Clive Thompson – Osgoode Hall 1921

Edward W Tyrrill – Osgoode Hall 1926

David W Wright – Osgoode Hall 1963

Oshkosh

Donald G. Bockin – Oshkosh 1975

Richard A Howarth – Oshkosh 1992

Michael J. Moriarty – Oshkosh 1971

Daniel C. Roskom – Oshkosh 1975

Parsons

Ralph H McElearney – Parsons 1965

Penn State

George W Achenbach – Penn State Alumnus

George Armbruster – Penn State 1952

Donald W Blasche – Penn State 1953

Donald D. Bowser – Penn State 1950

Arthur C. Christman – Penn State 1944

John Cousley – Penn State 1939

Daniel R Creato – Penn State 1923

John E Dereich – Penn State 1945

Brian E. Dunloy – Penn State 1968

James W Fisher – Penn State 1985

Samuel E Fitting – Penn State 1938

Robert R Frame – Penn State 1953

Charles A Freed – Penn State 1965

John F Furlong – Penn State 1962

William F Grauch – Penn State 1933

Luther William Hoy – Penn State 1938

Sheldon W Hughes – Penn State 1947

Charles E Hughes – Penn State 1959

Wallace S. Hutcheon – Penn State 1954

Robert L Hutchings – Penn State 1941

William G Jack – Penn State 1953

George C Kelchner – Penn State 1964

Clifton T Kent – Penn State 1934

Wilbur P Klapp – Penn State 1924

Robert A Krayer – Penn State 1951

Raymond C Lee – Penn State 1946

George Lehr – Penn State 1918

Stephen Loeffler – Penn State 1968

Donald N Luckenbill – Penn State 1968

Neville D. McAfee – Penn State 1960

Herbert H Metz – Penn State 1951

Clifton E Mowrer – Penn State 1921

Andrew S Nachamie – Penn State 1984

Richard R Newton – Penn State 1946

Roland W. Oberholtzer – Penn State 1936

James C Rendeiro – Penn State 1948

Michael D. Rimer – Penn State 1986

Alan D Rowland – Penn State 1953

Bernhard C Shaffer – Penn State 1925

Donald H Shaner – Penn State 1947

Perry R Smith – Penn State 1935

Robert F Smith – Penn State 1982

John F. Spangler – Penn State 1958

Stephen B. Spencer – Penn State 1954

Robert L Staples – Penn State 1952

Frank F Steiner – Penn State 1965

P Stuart Tholan – Penn State 1958

Jeffrey S. Topley – Penn State 1980

Scott R. Turer – Penn State 1989

F. Thomas Ulrich – Penn State 1957

Wm Charles Vasey – Penn State 1966

Arthur H. Weston – Penn State 1930

John R Whitaker – Penn State 1948

Marsh W White – Penn State Faculty

Merton S. Yerger – Penn State 1936

Pennsylvania

J Whitney Bunting – Pennsylvania 1934

Thomas S Cretella – Pennsylvania 1939

Franklin B Krauss – Pennsylvania 1922

Thomas G Little – Pennsylvania 1936

Frank A Sherman – Pennsylvania 1930

Pittsburgh

Victor Bench – Pittsburgh 2014

Alexander M. Hamling – Pittsburgh Alumnus

John R. Helter II – Pittsburgh 2006

Matthew Daniel Hemmerly – Pittsburgh 2009

John Harold Kanter – Pittsburgh 2011

Zhiwei Drake Ma – Pittsburgh 2015

Sean David McCann – Pittsburgh 2010

Gregory J. Nicosia Jr. – Pittsburgh 2012

James T. Pennington – Pittsburgh 2011

Sean Gregory Phillips – Pittsburgh 2008

Eric Nathaniel Phillips – Pittsburgh 2011

Andrew W. Rutt – Pittsburgh 2005

Mitchell Soso – Pittsburgh 2010

Charles W. Stopp – Pittsburgh Alumnus

Ian Daniel Wolff – Pittsburgh 2011

Radford

Joshua David Chapman – Radford 2013

Daniel T. Lane – Radford 1997

David P Maxey – Radford 1998

Corey Smith – Radford 2010

Rhode Island

David J. Levine – Rhode Island 2008

Riverside

David Cheng Cote – Riverside 2013

Rollins

Robert Carter – Rollins 1940

George Wills Crook – Rollins 1960

Joseph A Friedman – Rollins 1949

David K Kessel – Rollins 1966

Ralph L Pernice – Rollins 1952

Oliver H Smith – Rollins 1952

Webster U Walker – Rollins 1957

Rowan

Jack Grossman – Rowan 1992

Rutgers

Patrick M. Bell – Rutgers 2008

Brian Weinfeld – Rutgers 2007

S.M.U.

Jerry M. Baldwin – S.M.U. 1957

O Marcus Buchanan – S.M.U. 1952

James W Childers – S.M.U. 1927

Thomas H. Chisholm – S.M.U. 1947

Gordon L Clemmons – S.M.U. 1941

William Y. Dabney – S.M.U. 1944

Barclay F Fox – S.M.U. 1952

Warren G. Harding – S.M.U. 1947

William R. Janowski – S.M.U. 1957

Homer J McGregor – S.M.U. 1949

William C. Miller – S.M.U. 1927

Giles E Miller – S.M.U. 1941

Laurel L Miller – S.M.U. 1951

Staley W Mims – S.M.U. 1953

Robert F Mitchell – S.M.U. 1941

Bruce Baldwin Mohs – S.M.U. 1955

Tom F. Reese – S.M.U. 1950

Jack Earl Sellers – S.M.U. 1951

Ralph W Smith – S.M.U. 1932

Alan Howard Snyder – S.M.U. 1944

John G. Summer – S.M.U. 1963

William M. Tschudy – S.M.U. 1958

Jack D Wilkinson – S.M.U. 1942

Sacramento

Chase W. Armer – Sacramento 2002

Jeffrey T Boone – Sacramento 1986

Paul A Cox – Sacramento 1987

Christopher J Douville – Sacramento 1986

Anthony R. Field – Sacramento 2004

Peter A. Fromm – Sacramento 1969

Norman M. Moses – Sacramento 1970

John M. Shelby – Sacramento 1986

San Diego

William C Green – San Diego 1966

Gary G Hill – San Diego 1972

Robert C Manning – San Diego 1992

South Dakota State

Brandon J. DeBoer – South Dakota State 2011

Eric Michael Haiar – South Dakota State 2012

Erik Hanson – South Dakota State 2010

Gerad A. Johnson – South Dakota State 2010

G. Andy Johnson – South Dakota State 2010

Matthew R. Mack – South Dakota State 2007

Daniel P Roberts – South Dakota State 2012

Nathan Daniel Rolling – South Dakota State 2011

Anthony Patrick Sutton – South Dakota State 2012

South Florida

Ryan A. Bushey – South Florida 2007

Mark Andrew Fifer – South Florida 2009

Timothy J. Goodwin – South Florida 2008

Alexis V. Oreta – South Florida 2006

Glenn E. Reese – South Florida 2002

David H. Scarborough – South Florida 2006

Nicco Alec Wesch – South Florida 2014

William P. Zeranski – South Florida 2007

Southeast Missouri

Travis Lance Gaines – Southeast Missouri 2008

Jonathan Heiland – Southeast Missouri 2015

Daniel Ryan Janowski – Southeast Missouri 2009

William E. Myers – Southeast Missouri 1992

John H Schulte – Southeast Missouri 1980

Southern California

Jimi Bingham – Southern California 1979

Robert H Chappell – Southern California 1953

Philip H Cook – Southern California 1956

Daniel Louis Coorsh – Southern California 2012

Curtis R Dungan – Southern California 1930

Sargent Eissler – Southern California 1940

Paul N. Giuliano – Southern California 2008

Jordan Grant – Southern California 2012

John A Griffin – Southern California 1950

Mark W. Haney – Southern California 2002

Harold E Heinly – Southern California 1948

Jack D Herman – Southern California 1957

Maurice E Hibbert – Southern California 1934

James Day Hodges – Southern California 1935

Todd C. Holmes – Southern California 2008

Joe Ireland – Southern California 2009

Carey E. Jue – Southern California 1984

Clark G. Jue – Southern California 1994

Terence P. Kahn – Southern California 1965

Herbert G. Klein – Southern California 1940

Aaron Davis Kwan – Southern California 2012

Donald E. LaPlante – Southern California Faculty

Henry K Mackel – Southern California 1950

Joseph G Maurer – Southern California 1949

Rawiri J. Merito – Southern California 2007

Noah M. Miller – Southern California 2006

Michael A Nangano – Southern California 1982

William N. O’Brien – Southern California 1961

Joseph M. Paris – Southern California 1983

Julius V Patrosso – Southern California 1912

Jonathan A. Perkins – Southern California 2006

Don J Peterson – Southern California 1948

Claude L Ricks – Southern California 1949

Jack Mel Rider – Southern California 1951

Easton R Roberts – Southern California 1934

John Samore – Southern California 1994

Robert William Sandberg III – Southern California 2010

Brendan S. Shields-Shimizu – Southern California 2007

Corey C. Shigematsu – Southern California 1997

Clayton J. Stone – Southern California 2007

Bradley Stone – Southern California 2009

Dan T. Thomson – Southern California 1951

Jack A. Thoner – Southern California 1955

Calvin Ray Whorton – Southern California 1937

Eugene L Zechmeister – Southern California 1940

Southern Illinois

Max Kay Atwood – Southern Illinois 1961

Christopher D. Barber – Southern Illinois 2008

Franklin E Bradley – Southern Illinois 1991

Brad Cole – Southern Illinois 1993

Forrest A. Fairall – Southern Illinois 1981

Irwin N Kellen – Southern Illinois 1977

Jay O. Knapp – Southern Illinois 1959

Jerry Noles – Southern Illinois 1956

Frank G. Sesso Osburn – Southern Illinois 2012

Charles P Rahe – Southern Illinois 1965

Rodney L Steven – Southern Illinois 1994

Jack Dean Turner – Southern Illinois 1956

Spring Hill

Hans Acquistapace – Spring Hill 2013

Mark Edward Brink Jr. – Spring Hill 2013

Stanford

L Harold Anderson – Stanford 1924

David K Brown – Stanford 1933

Ben B. Cassinerio – Stanford 1946

Fred Clark – Stanford 1935

William M Clough – Stanford 1930

James G Craig – Stanford 1918

Clark Cypher – Stanford 1926

Paul B Dague – Stanford 1959

Bryan A Ekren – Stanford 1959

Harold J. Hughes – Stanford 1969

John P Jennings – Stanford 1930

Vern Cleo Jones – Stanford 1949

Donald P Krauss – Stanford 1959

Frank B La Brum – Stanford 1950

Stanley T Lee – Stanford 1942

Phillip R. Lowden – Stanford 1957

Marshall F McComb – Stanford 1917

Justin Miller – Stanford 1911

Dale Thomas Morden – Stanford 1964

Harvey J Pearson – Stanford 1931

Charles D Reimer – Stanford 1938

Howard Ruth – Stanford 1941

William H. Schmidt – Stanford 1949

Coe T. Swift – Stanford 1933

M J van Loben Sels – Stanford 1932

Frederick Weybret – Stanford 1943

Stephen F. Austin

John William Battles – Stephen F. Austin 2008

Robert C. Farrar, Jr. – Stephen F. Austin 2006

Daniel R. Meek – Stephen F. Austin 2006

Kyle Kristopher Pearcy – Stephen F. Austin 2009

Syracuse

Chad W. Davis – Syracuse 2005

Peter Gegick – Syracuse 2012

Joseph Romeo – Syracuse 2009

Dylan Michael Vazzano – Syracuse 2010

Tim Wilke – Syracuse 2011

Tarleton

Mark W Miller – Tarleton 1997

Texas

Robert E Anderson – Texas 1968

William E Bergman – Texas 1936

Jules B. Billard – Texas 1938

Francis R. Bradley – Texas 1989

Newton G. Brand – Texas 1950

Harley H. Brant – Texas 1950

Jerome B Burling – Texas 1953

Chas H Chernosky – Texas 1938

Ratheen C. Damle – Texas 2001

William P Glade – Texas 1950

Frank L. Graves – Texas 1955

William Jay Kelly – Texas 1929

Christopher S. Kopech – Texas 2005

Brent L. McGill – Texas 2000

Jubal R Parten – Texas 1917

Timothy A. Poe – Texas 1988

Brendan K. Puthoff – Texas 2001

Lorenzo Orlando Ramirez – Texas 2007

Parx F. Shearer – Texas 1951

Robert A Shepherd – Texas 1919

David St Clair – Texas 1963

William A Weeks – Texas 1955

George Wythe – Texas 1914

Texas A&M

Rod Arnold – Texas A&M 1988

Charles L. Martin – Texas A&M 1993

Scott M. Miller – Texas A&M 1991

Michael V. Morelius – Texas A&M 1998

Jeffrey J. Putnam – Texas A&M 1989

Marcus A. Salinas – Texas A&M 1989

Texas State

Christopher A. Cashdollar – Texas State 1994

Texas Tech

Jacob Lee Edwards – Texas Tech 2010

Kenneth W. Sooter – Texas Tech 2004

John P. White – Texas Tech Faculty

Texas Western

Robert Paul Huston – Texas Western 1963

Tri-State

Steven D. Ankeny – Tri-State 2003

Jason O. Blume – Tri-State 2004

Michael J. Gitzendanner – Tri-State 1999

Derrick Steven Gray – Tri-State 2013

Thomas D. Griffin – Tri-State 2004

Julian R Holmes – Tri-State Alumnus

Richard R. Kruger – Tri-State Faculty

Samuel Allen Lowery – Tri-State 2012

John Martinelli – Tri-State Alumnus

Brandon Conner Nothnagel – Tri-State 2012

Michael Kenneth Sentman – Tri-State 2012

Mack D Short – Tri-State Alumnus

Paul R Stevens – Tri-State 1973

Donald L Stripling – Tri-State 1970

Trent J. Unterbrink – Tri-State 1998

Chad A. Walters – Tri-State 2002

David M. Wertz – Tri-State 2003

Troy State

Bobby L. Dewrell – Troy State 1995

Henry L. Faulk – Troy State 1975

Bertram F. Kelly – Troy State 1989

Evan W. Kervin – Troy State 2009

Marcus R. Mann – Troy State 2005

Jeffery R. McDurmont – Troy State 2011

Joseph C. Pickett – Troy State 1966

Truman State

Phil Busick – Truman State 2010

John Adrian Carney – Truman State 2014

Grant A. Dail – Truman State 2007

Michael C. Dean – Truman State 2008

Ronald C. Higgins – Truman State Graduate

John C. Holke – Truman State 1978

Alexander M. Horowitz – Truman State 2006

Larry K. Nothnagel – Truman State 1979

William George Ryczek IV – Truman State 2008

UCLA

Edgar S. Bagley – UCLA 1935

Thomas T. Caspary – UCLA 1943

Karl Herlinger – UCLA 1936

Henry C Keeton – UCLA 1940

Paul Arthur Rude – UCLA 1955

John L Welbourn – UCLA 1937

Union

Alvin P Boettcher – Union 1925

Arthur V Bunnell – Union 1928

Robert A. Hanley – Union 1948

George A. Hawk – Union 1950

Ned Irish – Union 1962

Harold P. Kaulfuss – Union 1944

William L Linker – Union 1951

Charles E Mills – Union 1954

Roger A Williams – Union 1948

Robert C Winchell – Union 1919

UNLV

Timothy M. Friedlieb – UNLV 2006

Valdosta

Steven A Corbett – Valdosta 1977

Virginia

John D LaMothe – Virginia 1928

Virginia Commonwealth

Robert S. Bayers – Virginia Commonwealth 1991

Bobby Cockerille – Virginia Commonwealth 2013

Aaron M. Gilbert – Virginia Commonwealth 2002

Brian McCann – Virginia Commonwealth 2013

Virginia Tech

Gregory G. Caufman – Virginia Tech 1995

Michael A Shamblin – Virginia Tech 1992

Washburn

Bryce Loyd – Washburn 2009

Christopher Marshall – Washburn 2009

Washington

Douglas H. Abel – Washington 1955

Gerald H Achenbach – Washington 1933

Ronald L. Adolphi – Washington 1968

Edward W Allen – Washington 1909

Michael A Ayers – Washington 1965

Albert B. Becker – Washington 1964

Edward B Blackman – Washington 1943

Charles D. Burges – Washington 1957

George F. Cassill – Washington 1957

William A Chapman – Washington 1950

William M Clements – Washington 1958

J Chris Edwardsen – Washington 1966

Gary N. Fox – Washington 2006

Merlin R Gilbertson – Washington 1948

Robert A Gonnason – Washington 1945

Frank Granat – Washington 1951

Chas F Hanson – Washington 1930

Thomas F Hargis – Washington 1945

Walter A Hemrich – Washington 1927

Garrett Horder – Washington 1933

Harlan H Humason – Washington 1950

Robert P Joslin – Washington 1943

George M Kepka – Washington 1950

Robert P. LaBouy – Washington 1966

Martin M Lanser – Washington 1925

William R Lathrop – Washington 1980

Willard S LeVan – Washington 1946

John Lewis – Washington 1925

Lyman O Louis – Washington 1956

Zac Mahlum – Washington 2009

Warren F. Margrath – Washington 1938

Raymund G McDermott – Washington 1949

William R Mitchell – Washington 1963

Ned H Nelson – Washington 1922

Roger J. Owley – Washington 1964

Evan R Peters – Washington 1927

Adam M. Reitz – Washington 1998

Edward P. Rich – Washington 1958

Lawrence G. Shelver – Washington 1963

A Earl Smith – Washington 1920

Laurence A Smith – Washington 1943

Wayne A Streich – Washington 1965

David E Wetzstein – Washington 1972

Ernest R Whitmore – Washington 1925

Howard S Whitney – Washington 1929

Earl Younglove – Washington 1942

Washinton State

James A. Anderson – Washington State Alumnus

Jack D Barkley – Washington State 1951

Marvin R Carpenter – Washington State 1959

James A Gillespie – Washington State 1960

John D. Hentges – Washington State 1997

Michael E. Majestic – Washington State 1990

Fanning T Oakley – Washington State 1953

Brett J Palmiero – Washington State 1995

Richard D Watson – Washington State 1949

Wayne State

Peter B Henderson – Wayne State 1968

West Georgia

Matthew Harrison Schreiner – West Georgia 2012

West Virginia Tech

Matt Melott – West Virginia Tech 2012

Kevin B. Pitchford – West Virginia Tech 1986

Western Carolina

Ronald Wayne Phillips II – Western Carolina 1994

Bryan C. Thomason – Western Carolina 2007

Western Illinois

Todd E. Needham – Western Illinois 1996

David N. Pohlman – Western Illinois 2002

Nicholas A. Rachowicz – Western Illinois 2003

Guy H. Snowden – Western Illinois 1990

Scott A. Stevens – Western Illinois 1993

Richard J Van Stell – Western Illinois 1993

Western Michigan

Arthur H Boerma – Western Michigan 1955

Gregory J Busch – Western Michigan 1991

James E. English – Western Michigan 1989

Ronald A. Gibbs – Western Michigan 1959

Jacob L. Lonc – Western Michigan 2007

Barry J. Peters – Western Michigan 1989

Sean D. Rossiter – Western Michigan 2005

G. R. Steven Sparling – Western Michigan 1988

Kevin A. Vought – Western Michigan 1996

Steven M. Yager – Western Michigan 2003

Western Ontario

Elliott Y. Chun – Western Ontario 2003

Whitewater

Bradley William Fiedler – Whitewater 2012

David W Lepic – Whitewater 1974

Stuart K. Lyngaas – Whitewater 1973

William F. Yull – Whitewater 1982

William & Mary

Scott A. Babinowich – William & Mary 2007

Einar Karl Einarsson – William & Mary 2012

Wilmington

James Darwin Crawford III – Wilmington 2010

John Garth Jenkins – Wilmington 2009

Jeff Melando – Wilmington 2011

Wisconsin

Michael E. Covey – Wisconsin 2012

Frank John Durzo – Wisconsin 1942

Carl Eggert – Wisconsin 1931

Paul C Hoeffer – Wisconsin 1990

Glen B Lerch – Wisconsin 1926

Edward T. Schele – Wisconsin 1925

Earl A. St John – Wisconsin 1929

Alan J. Udell – Wisconsin 1991

Lester C Weisse – Wisconsin 1922

Arnold S Zander – Wisconsin 1928

Friends of Delta Chi

Keith Steiner